Про нас

Вас вітає інтернет-магазин «KORRA» - започаткований та створений родиною професійних художників з метою популяризації, пропаганди та поширення високохудожніх авторських творів.

Це відомі імена в українському арт просторі: скульптор Корж Богдан, живописець та графік Корж-Радько Людмила, живописець та керамік Корж Леся,  живописець та дизайнер Корж Тарас – всі мають вищу фахову освіту та професіонали своєї справи, автори багатьох персональних виставок, постійно беруть участь в творчих симпозіумах, виставках та пленерах в Україні та за її кордоном. Їх об'єднує високий  художній рівень, авторський почерк, професійність виконання – що особливо важливо в наш час засилля інтернету низькоякісними та тиражованими  «мистецькими» продуктами.  

На нашому арт-сайті Ви можете ознайомитися з творчістю провідних українських митців, придбати готові  твори -  більшість з яких були презентовані на українських та європейських виставках та увійшли до різноманітних каталогів. Також є можливість виготовлення на замовлення.

В розділі «картини», можна переглянути та придбати твори живопису та графіки, виконані в різних художніх техніках(олія, акрил, акварель, інше)  та різних жанрів: композиції з фігурою людини, натюрморти, пейзажі.

Розділ «скульптура» представляє авторські роботи в круглій пластиці та рельєфі, що виконані в різних матеріалах: бронза,  камінь (мармур, травентін, граніт, габро, піщаник), теракота. Можна придбати роботу на різноманітну тематику: сучасна абстрактна пластика, оголена жіноча фігура, портрет.

В розділі «на замовлення» є можливість виготовлення скульптурної роботи з побажаннями замовника:  портрети в круглій пластиці (голова, бюст, пів фігура, фігура) та рельєфи різних розмірів (меморіальна дошка, плакетка, медаль); велика садово-паркова пластика та анімалістична скульптура; оздоблення камінів; виготовлення авторських дверних ручок, тощо.

Матеріал обирається на бажання замовника: бронза, камінь, штучний камінь, теракота.

В розділі «велосипеди» пропонуємо Вашій увазі «новинку» нашого інтернет-магазину – велосипеди авторського дизайну Korra. Тут Ви зможете вибрати та придбати якісні велосипеди з оригінальним арт-дизайном.

Також наша арт-студія пропонує Вам дизайнерські послуги з оформленням інтер'єра, екстер'єра та присадибної ділянки.